o matko

No to co my tu znajdziemy ciekawego?

Zależy co ucieszy Twoje oko, wymaluje uśmiech na twarzy lub czasem poruszy serce. Zależy na jakim etapie życia jesteś, czy potrzebujez kopa do działania, motywacji i wsparcia?

Czy lubisz szczerość, delikatnie przeplatany sarkazm i wtapiane w tekst poczucie humoru.

                                           Witaj na moim blogu!

Nazywam się Angelina i dążę do swoich marzeń. Zanim udało mi się je jasno sprecyzować, określić co tak naprawdę chcę w życiu i co mi sprawia satysfakcję czułam się jak buszujący w zbożu.

Nie te studia, jaka praca, gdzie mieszkać, jak żyć – panie premierze – jak  ż y ć  (ok tematów politycznych tu nie będzie).

 

Na blogu przedstawię Wam moją walkę. Walkę z samą sobą, z szarą rzeczywistością, która mnie otaczała i z życiem, które przestało mi się podobać.
Pokażę Wam moją pracę nad sobą. Kroki jakie podejmowałam, pytania na które sobie odpowiadałam, emocje z którymi się zmagałam.
Nawyki, które chciałam wypracować i zmienić. Cele, które chciałam i chcę osiągnąć.
Garść motywacji płynącej prosto z serca, inspiracji wśród innych osób.

Zderzenie z dorosłością – jak ją ogarnąć?

Macierzyństwo – jak tu nie zaginąć? Gdzie jest balans?

Beka? Czyli przypałowe akcje życiowe.

To właśnie tutaj znajdziesz. Jeżeli lubisz się pośmiać, wzruszyć i czasem zaczerpnąć skądś energii to witam Cię w moich kręgach. Dodatkowo będą się tu przewijały wpisy ze zdjęciami o modzie dla chłopca i matki, co to uwielbia łączyć sportowy styl z dziewczęcym motywem. Nutka lifestylu i fotorelacji z podróży też się znajdzie.

Na sam koniec przyznam się, że również lubię być motywowana, wspierana w swoich działaniach, także będzie mi niezmiernie miło (ok, po prostu będę się jarać), jak zostawisz po sobie ślad. Komentarz tu czy na facebooku lub na instagramie.

Jesteś?

 

3 myśli na temat “o matko

Dodaj komentarz