o matko

O co w tym wszystkim chodzi i kim jesteśmy?

To ja.

Jestem Angelina i będę mamą.

Z wykształcenia finansistka, z natury szajbuska. Wszędzie mnie pełno i często się przeprowadzam. Lubię próbować i lubię wyzwania. Do pisania, dokumentowania tego co się ze mną i u mnie dzieje skłoniła mnie odwieczna pasja pisania oraz nadchodzący nowy etap w życiu – macierzyństwo.

Marzy mi się podróż do Tajlandii, pożyć trochę w Hiszpanii oraz wydanie książki.

To on.

Samiec. Mój chłopak, partner, towarzysz i jeden z głównych bohaterów postów. Na imię mu Marcin, ale jak spotkacie się z określeniem Macieja, to również chodzi o niego. I tak, przyszły tata.

Umie salto i prawdopodobnie na to poleciałam. Poza tym czuły, troskliwy i kochający. W głowie też ma poukładane, więc mi się udało.

*~*

Razem tworzymy małą mieszankę wybuchową. Często nam coś spada, coś się tłucze, gubimy się w terenie i zdarzy nam się długo pospać. Mamy wspólną zajawkę na podróże, zdjęcia i tworzenie filmików. Interesuje nas tematyka biznesowa, jego dodatkowo polityka.

Razem ćwiczymy, gotujemy (on gotuje, ja zmywam) i będziemy mieć dzidzię.

A to dzidzia. Nasz przyszły syn.

Jeszcze nie wie co go czeka. Jeszcze nie wiem co nas czeka. Prawdopodobnie będzie śmiesznie. No i miłość też będzie, a to jest najważniejsze. Tym czasem pasjonuje go akrobacja. Uwielbia latać po moich wnętrznościach, a żebra stanowią substytut drążków.


Mieszkamy w Szkocji. Tutaj póki co żyjemy. Tutaj nasza miłość rozkwitła. Tutaj nasza miłość zaowocowała (dosłownie). O służbie zdrowia i porodzie za granicą też wam opowiem.

Poza tym będzie mnóstwo ciążowych refleksji, dylematów młodych rodziców, zmagania z rzeczywistością.

Zapraszam. 🙂

Dodaj komentarz